Kultuuriprogramm 2013

REEDE, 22. nov

17:00 Jõuluturu pidulik avamine
17:30 BLACK  &  WHITE  DANCE  tantsustuudio
18:00 Rahvatantsurühm TANTSUSARVIKUD
18:30 Tantsustuudio ATS
19:00 Laulab KATRIN RUUSE

 

LAUPÄEV, 23.nov

17:00 TERJE TREIMANN tanstustuudio
17:30 Tantsutrupp MODUS  „Esimesed tantsurõõmud“
18:00 Moeteater NATALI moeshow, Jõuluturul pakutavate kaupade tutvustus
18:30 Iiri tantsutrupp  SOLAS
19:00 Kõhutantsutrupp ASMARAH

 

PÜHAPÄEV, 24.nov

11:00 Päkapiku tervitus
11:30 Tantsustuudio JUNKSEL
12:00 Estraadikool MAESTRO, Vokaalstuudio VOICE & BEAUTY
12:30 Rahvatantsurühm TUISULINE
13:00 Laulustuudio MINIMUUSIKAL
13:30 Tantsustuudio KLASSIKA

 

LAUPÄEV, 30.nov

15:00 Tantsustuudio H.I.T.
15:30 Karjamaa Gümnaasium plokkföödiring
16:00 Jüri Gümnaasiumi õpetajate kapell
16:30 Flamenco tantsurühm CAMINO

 

PÜHAPÄEV, 1.dets
I ADVENT

11:45 Jõuluvana saabumine
12:00 Käsikellade ansambel KELLARING
12:30 Rahvatansturühm VIISUVEERETAJAD
13:00 MELS Tallinna meeskoor ja Eesti Õpetajate meeskoor
14:00 Laulavad Tallinna praostkonna Jaani, Kaarli, Püha Vaimu,
Peeteli, Toomkoguduse, Nõmme Rahu,Viimsi ja Saksa koguduse koorid
14:10 Tallinna Linnavolikogu esimees Toomas Vitsuti ja Tallinna praost Jaan Tammsalu tervituskõned.
Jõulukuusel süüdatakse esimene  advendiküünal.
14:30 Eesti Metsaühistu suvepäevadel  tegid  lapsed põtradele kasevihtasid
ja nüüd viiakse need kõik koos põhjapõtradele maiustamiseks

 

REEDE, 6.dets

17:00 VAT Tantsustuudio
17:30 Tantsustuudio CERISE
18:00 WAFENCE
18:30 Tanstustuudio EXTEMP DANCE NATION ja tanstu ja  moekool MARIKAS

 

LAUPÄEV, 7.dets

17:00  Tantsustuudio DESIREE
17:30 Tantsutrupp MODUS  „Setolood“
18:00 Laulu- ja tantsustuudio “Viisikera” 5
18:10 Estraadilaulustuudio KNM Studio
18:30 Ladinatantsutrupp PANTER, zouk – uus tantsustiil, esmakordselt laval
19:00 Tantsustuudio TANTSUGEEN

 

PÜHAPÄEV, 8.dets
II ADVENT

12:00 Laulustuudio MINIMUUSIKAL
12:30 Saku linetantsu klubi HAPPY FEET
13:00 Tantsutrupp MODUS  „Swing- ja stepptantsud“
13:30 Laulab MÄNNISTE pereansambel
13:55 Oleviste koguduse pastor ÜLO NIINEMÄE Jõulutervitus
14:00 Advendiküünla süütab pastor Ülo Niinemägi
14:05 Oleviste kiriku Ülistuskoor, Kersti Kuuse juhatusel

 

REEDE, 13.dets

17:00 Esinevad KURTNA KOOLI lapsed
17:30 Tantsustuudio CERISE
18:00 Tantsustuudio H.I.T.
18:30 Tantsustuudio ZAHIRA

 

LAUPÄEV, 14.dets

17:00 Tantsustuudio DESIREE
17:30 Nõmme Noortemaja liikumisrühm
18:00 Laulavad vennad ABROD
18:30 Tantsustuudio JUNKSEL
19:00 Tuleshow

 

PÜHAPÄEV, 15.dets
III ADVENT

12:00 Terje Treimani tantsustuudio CARINA
12:30 Rahvatantsuselts PÄÄSUKE noorem naisrühm
13:00 Laulab  Sven Azojan
13:30 ELLERHEIN mudislakoor
13:55 Tallinna Kalju Baptistikoguduse pastor ERKI TAMM Jõulutervitus
 14:00 Advendiküünla süütab pastor Erki Tamm
14:05 Laulab KALAMAJA SEGAKOOR

 

REEDE, 20.dets

16:00 VAT Tantsustuudio
16:30 Laulavad DEIVI KIVI JA ANNA-MARIA ORGSE
17:00 KATI Tantsustuudio

 

LAUPÄEV, 21.dets
TALVE ALGUS 19:11

17:00 Kopli Noortemaja Hip-Hop ja tänavatants
17:15 Kopli Noortemaja Estraaditantsustuudio “Korellon”
17:40 Rahvatantsuselts PÄÄSUKE naisrühm ja segarühm
18:30 Ladinatantsutrupp PANTER, zouk – uus tantsustiil
18:45 Tanstustuudio TANTSUGEEN

 

PÜHAPÄEV, 22.dets
IV ADVENT

12:00 tantsivad PELGULINNA MEMMED
12:30 A- Tantsustuudio, Siki Tantsustuudio
13:00 Laulab ansambel WANNABES
13:30 Linetantsurühm KOLGAKÜLA LAINERID
13:55 Tallinna Metodistikiriku  pastor TAAVI HOLMAN Jõulutervitus
14:00 Advendiküünla süütab pastor Taavi Holman
14:05 Laulab ansambel ROBIROHI

 

TEISIPÄEV, 24.dets
JÕULULAUPÄEV

12:00 Tallinna linnapea kuulutab välja jõulurahu
12:20 Laulab BRITI TARTES, kitarril saadab RENE TAMMELEHT
12:45 Laulab Sven Azojan

 

LAUPÄEV, 28.dets

17:00 Tantsustuudio ATS
17:30 Mustlastansturühm ALHAMBRA
18:00 Iiri tantsutrupp  SOLAS
18:30 Tantsustuudio EXTEMP DANCE NATION ja tanstu ja  moekool MARIKAS
19:00 Tuleshow

 

PÜHAPÄEV, 29.dets

12:00 Kopli Noortemaja Estraadilaulustuudio KNM
12:30 Rahvakunstiansambel LEIGARID
13:00 Kultuuriühing NASLEDIE , Solist Anastasia Šepilenko  ja Adelina Krementšjukova
Eesti-Slaavi kultuuriühing LADJA,   solist Juri Zaljubovski
13:30 Poolakate Selts Polonia ansambel LAIKONIK
14:00 Mustlastantsukool KHAMARO

 

TEISIPÄEV, 31.dets

22:10 Laulavad Sofie  Alex, Kristina Kalle, Ksenia Timofejeva
22:30 Ladinatansturühm PANTER
23:00 Laulavad Inna Litvin ja  Kristina Kalle
23:25 Kabaree trupp FLASH
23:55 Saadame ära aasta 2013
0:00 Võtame vastu UUE AASTA 2014!!!

 

REEDE, 3.jaan

17:00 Uue Aasta tervitused
17:30 Seto lauluselts SIIDISÕSARA
18:00 Päkapiku disko
18:30 Ansambel KODU
19:00 Tuleshow

 

LAUPÄEV, 4.jaan

17:00 Kõhutantsutrupp ASMARAH
17:30 Udmurdi Ühing OŠMES
18:00 Folklooriansambel BÕLIINA
18:30 Tallinna Baškiiri Kultuuriühendus AGIZEL
19:00 Kopli Noortemaja Estraadilaulustuudio KNM

 

PÜHAPÄEV, 5.jaan

12:00 Kantritantsurühm MUSTSÕSTRAÕIED
12:30 Naiskoor ASTRA
13:00 Mustlastantsurühm  ALHAMBRA
13:30 Mustlastantsukool KHAMARO
14:00 DanceAct esinemisrühm BOLLYWOOD