Kultuuriprogramm 2016

REEDE, 18.11.2016
16:55 Jõuluturg 2016/2017 pidulik avamine. Avasõnad ütleb Tallinna Kesklinna vanem Alar Nääme
17:00 Tallinna Tantsuakadeemia rahvatantsurühmad
17:45 Tantsustuudio Carolina
18:30 Rahvatantsurühm Viisuveeretajad
18:55 Müstika Tuleshow artistid

LAUPÄEV, 19.11.2016
16:00 Rahvatantsurühm Kiilitar ja Kiili Keerulised
16:45 Tantsutrupp Alhambra
17:30 Iiri tantsu trupp Solas
18:15 Tantsustuudio Free Flow

PÜHAPÄEV, 20.11.2016
12:00 Tantsutrupp Mustad Kassid
12:45 Tantsuansambel Sõleke (Tallinna Huvikeskus Kullo)
13:30 TLÜ/Tallinna Kalevi tantsutüdrukud ja Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi tantsulapsed

REEDE, 25.11.2016
17:00 Tantsustuudio Tantsugeen
17:45 Tantsutrupp Kõku
18:30 Tantsuselts AS-SA

LAUPÄEV, 26.11.2016
16:00 Tantsustuudio Black & White Dance
16:30 Pelgulinna Rahvamaja rahvatantsurühm Pelgulinna Memmed
16:45 Tantsuansambel Kullaketrajad
17:30 Tantsutrupp Asmarah
18:15 Rahvakunstiselts Leigarid

PÜHAPÄEV, 27.11.2016
I ADVENT
12:00 Jõuluvana saabumine
12:15 Tantsuklubi Koit
12:30 Rahvatantsurühm Kuu
14:00 Tallinna praostkonna Jaani, Kaarli, Püha Vaimu, Peeteli, Toomkoguduse, Nõmme Rahu, Viimsi ja Saksa koguduse koorid
14:10 Tallinna abilinnapea Taavi Aas ja Tallinna praost Jaan Tammsalu tervituskõned. Jõulukuusel süüdatakse esimene advendiküünal.

REEDE, 2.12.2016
17:00 Tantsustuudio V.A.T Stuudio
17:45 Tallinna Rahumäe Põhikooli Kaunite Kunstide klassi õpilased
18:15 Tantsutrupp Up With People
18:30 Ladina tantsu rühm Pantrid

LAUPÄEV, 3.12.2016
15:00 Teatrifestival Muinasjutt
16:00 Rahvatantsurühm Tantsusarvikud
16:45 Tantsustuudio Desiree
17:00 Tantsurühm Kolga Lainerid
17:30 Järva-Jaani tantsurühmad Jürid-Marid, Tuttuued naised ja Ei me ette tea. Laulab Janeli Ait

PÜHAPÄEV, 4.12.2016
II ADVENT
12:00 Käsikellade ansambel Kellaring
12:45 Rahvatantsuselts Pääsuke I segarühm ja noorem naisrühm
13:30 Tantsutrupp Modus
13:50 Advendisõnumit jagab Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis
14:00 Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis süütab II advendiküünla, musitseerivad Matri Joosua ja Karl Saamuel Hollman

REEDE, 9.12.2016
16:30 Tallinna Huvikeskus Kullo KT Stuudio
17:00 Rahvatantsuselts Pääsuke II segarühm ja II naisrühm
17:30 Tantsustuudio Free Flow

LAUPÄEV, 10.12.2016
16:00 Rahvatantsu segarühm Tammed ja Toomed ning naisrühm Harku Harakad
16:45 Nõmme Noortemaja tantsustuudio
17:30 Tantsutrupp Happy Feet Sakust ning Kate & Lana
17:45 Tantsustuudio The Art of Dance

PÜHAPÄEV, 11.12.2016
III ADVENT
12:00 Tallinna Linnatranspordi Puhkpilliorkester, dirigendid R.Sild, A.Avarand, T.Kaljuver
12:45 Rahvatantsurühm Tuisuline
13:30 Laulustuudio Minimuusikal 5-9 klassi õpilased
13:50 Advendisõnumit jagab Eesti Kristliku Nelipüha kiriku Toompea koguduse pastor Ivo Unt, musitseerib Piret Laikre.
14:00 Eesti Kristliku Nelipüha kiriku Toompea koguduse pastor Ivo Unt süütab III advendiküünla

REEDE, 16.12.2016
16:30 Laulustuudio Minimuusikal 1-3 klassi õpilased
17:00 Tallinna Huvikeskus Kullo KT Stuudio
17:30 Tantsuansambel Sõleke (Tallinna Huvikeskus Kullo)

LAUPÄEV, 17.12.2016
16:00 Ladina tantsu rühm Pantrid
16:10 Iiri tantsu trupp Solas
16:45 Tantsustuudio Tantsugeen
17:30 Tantsuklubi Rosa Verde

PÜHAPÄEV, 18.12.2016
IV ADVENT
12:00 Siki tantsustuudio
12:45 Taisi laululapsed
13:40 Miina, Marta, Paula ja Uku Madis
13:50 Advendisõnumit jagab Tallinna Oleviste kiriku pastor Ülo Niinemägi. Laulab kogudustevaheline lastekoor Juhhei, dirigendid Varje Soon ja Annika Soon
14:00 Tallinna Oleviste kiriku pastor Ülo Niinemägi süütab IV advendiküünla

REEDE, 23.12.2016
12:00 Jõulukontsert Heli laulustuudiolt
13:10 Ansambel Võluflööt Karjamaa Põhikool ja Tallinna Kadaka Põhikool

LAUPÄEV, 24.12.2016
JÕULULAUPÄEV
12:00 Tallinna linnapea kuulutab välja jõulurahu

PÜHAPÄEV, 25.12.2016
12:00 Inglise Kolledži neidude rühm ja Prantsuse Lütseumi rahvatantsurühm Leesikad
12:45 GAG 385 LIVE – Gustav Adolfi Gümnaasiumi andekad õpilased

REEDE, 30.12.2016
17:00 Kristiina Kalle, Valeria Nikolajeva, Maia Matserat ja Inna Litvin
17:45 Tantsutrupp Isar Dance
18:30 Tantsuklubi Rosa Verde

LAUPÄEV, 31.12.2016
VANA-AASTA-ÕHTU
22:00 Ladina tantsu rühm Pantrid
22:30 Tüdrukutebänd La La Ladies
23:30 Kabareetrupp Dance Wonderland „Moulin Rouge“
0:00 Võtame vastu UUE AASTA!
0:20 Tüdrukutebänd La La Ladies
01.00 Meeleolumuusikat mängib DJ Aivar Havi
Programmi viib läbi Jõuluvana Äffy.

REEDE, 6.01.2017
16:00 Tantsutrupp Modus
16:45 Esineb ansambel Bõliina
17:30 Tantsustuudio V.A.T Stuudio
18:15 Riisipere Kultuurimaja naisrühm Roosi II
18:30 Rahvatantsurühm Soveldaja

LAUPÄEV, 7.01.2017
16:00 Saku valla rahvatantsijad
16:45 Tantsutrupp Red Roses
17:30 Laulab Juri Zaljubovski
18:15 Tantsivad segarühm Vöör ja Ahter ja Veeteede Ameti naisrühm
18:45 Esinevad Müstika Tuleshow artistid